Seniorudvalget 2016 - 2017 

Navn  Telefon Mail Bemærkning
.


Vacant x Senior@ssb.dk Formand
.


Christian Andersen 28110853 Christian@jernhandel.dk Menigt medlem


 
Nina Madsen 23739344 Nina.Madsen@mail.tele.dk Menigt medlem


 
Malte Thyregod 29633281 malte-t@live.dk Menigt medlem


 
Amanda Madsen
amanda.madsen@hotmail.com Menigt medlem




Frederik Sommer
kontakt@vintagebysommer.dk Menigt medlem




Jette M. Mikkelsen 20411323 sekretaer@ssb.dk Menigt medlem
SPONSORER


 
Solrød Strand Badmintonklub | Tingsryds Allé 27 , 2680 Solrød Strand | Kontakt: formand@ssb | Vedr. hjemmeside: webmaster@ssb.dk

SSB.dk er lavet med BadmintonPeople's CMS
Cookies